Гайович Володимир Іванович

gajovich

Гайович Володимир Іванович свої перші знання в галузі медицини здобував на медичному факультеті Ужгородського державного університету (1970-1976 рр.).

По закінченню навчання проходив інтернатуру, клінічну ординатуру в загальній хірургії у Київському науково-дослідному інституті клінічної та експериментальної хірургії.

Асистував на операціях таким видатним світилам медицини, як академік Шалімов О.О., професори Дрюк М.Ф. та Сухарев І.І.

Отримав ґрунтовні знання по всіх відділах сучасної хірургії, однак найбільший потяг був до судинної та мікросудинної хірургії.

1981- 1997рр. – працював та проходив аспірантуру в Київському НДІ ортопедії. За 7 років пройшов шлях від посади лікаря до керівника клініки мікрохірургії та хірургії кисті.Захистив дисертацію „Використання вільних васкуляризованих шкірних клаптів у лікуванні наслідків тяжкої сполученої травми кисті.”

За час роботи в інституті виконав близько 3500 операцій з приводу наслідків травм кінцівок, ушкодження сухожиль, нервів, м’язів, кісток.

Першим в Україні виконав пересадку пальців з ноги на руку (12 успішних операцій), заміщення кісткових дефектів особливо великого розміру шляхом мікрохірургічної пересадки кісткового трансплантата (15 успішних операцій), мікрохірургічні пересадки м’язів для відновлення функції кінцівок (8 успішних операцій).
Автор 6 винаходів та більше 60 наукових публікацій.

Учасник багатьох українських і міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій з питань травматології та ортопедії.

Підтримує дружні зв’язки з вченими лікарями Угорщини, Німеччини, Франції та ін..
З 1997 року завідуючий відділенням ортопедії Ужгородської обласної клінічної лікарні (зараз Закарпатська обласна клінічна лікарня ім..А.Новака) та головний травматолог Закарпатської області.

Основні напрямки діяльності:

– ендопротезування суглобів (до 150 операцій у рік)
– лікування важких та ускладнених переломів кінцівок (40-50 операцій у рік)
– реконструктивні та пластичні операції при дефектах тканин (10-20 операцій у рік)
– операції при внутрішньосуглобових переломах (30-40 операцій у рік)
– операції при переломах тазу (до 30 операцій у рік).

Сертифікати

 

Зразки проведених операцій