Процедура Anesi (горяче обгортання)

with Коментарів немає

Медичний центр “GUDMEDICAL ” запрошує на приємну і корисну процедуру! Якщо ви бажаєте схуднути без фізичних навантажень, то ця процедура саме для вас!!!
Ціна – 200грн! Запис за тел. 0953920789. Або через повідомленя на нашому сайті в Facebook.
Антицелюлітний масаж з парафіновим обгортуванням.
(Іспанська косметика ANESI)
Суміш парафіну з натуральним “морським брудом” для гарячого обгортання.
Парафанго сприяє схудненню і зменшенню обсягів тіла, глибоко зволожує шкіру, надає ліфтингову дію, підвищуючи пружність і еластичність шкіри, а також лікування целюліту. Не вимагає наявності душової кабіни.
Унікальний препарат, який представляє собою суміш парафіну з мікронізірованим “морським брудом”. Звідси назва “парафанго (пара – від слова парафін, фанго (лат.) – бруд).
Високоочищений парафін – продукт переробки нафти, має високу теплоємність і низьку теплопровідність. Тривало зберігає тепло і повільно віддає його шкірі. Під шаром парафіну розвивається ефект мінісауни, коли відкриваються пори і активізується мікроциркуляція. В результаті стимулюється виведення токсинів, відбувається глибоке зволоження шкіри і поліпшується проникнення активних компонентів.
Крім теплового, парафін надає механічну дію. Мікронізована морська грязь є продуктом геологічних процесів, що протікають на дні моря. Для виробництва Парафанго використовується морська грязь, що видобувається на узбережжі французької Британії. Вона відрізняється високим вмістом макро- і мікроелементів (натрію, калію, магнію, кальцію, кремнію, йоду та ін.), Вітамінів, амінокислот та інших біологічно активних речовин, які добре засвоюються шкірою і викликають стимуляцію різних видів обміну речовин.В ціну процедури входить антицелюлітний масаж! Тривалість процедури 1,5-2 години.obertyvanija-

Follow Артем:

Latest posts from

Leave a Reply