Мережа спеціалізованих магазинів  «Гудмедікал» на ринку виробів медичного призначення працює вже понад 5 років. Весь цей час ми постійно працюємо над розширенням асортименту виробів медичного призначення, здійснюємо пошук найсучасніших медтоварів та засобів реабілітації, приділяємо увагу їх якості та завжди слідкуємо за конкурентною ціною.

«Гудмедікал» пропонує сертифіковану продукцію високої якості для ЛІКАРІВ та ПАЦІЄНТІВ від перевірених вітчизняних і європейських виробників, які відповідають усім сучасним вимогам  до медичної продукції.

МУДИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Пропонуємо широкий асортимент високоякісних медичних інструментів від таких виробників як LAWTON®, SURGICON®,  для всіх напрямів медицини: загальна хірургія, нейрохірургія, торакальна та серцево-судинна хірургія, отоларингологія, офтальмологія, ортопедія та травматологія, артроскопія, хірургія прямої кишки, урологія, акушерство, гінекологія, гістероскопія, лапароскопія, пластична хірургія.

Кожен виріб LAWTON® чи SURGICON® перевіряється на відповідність найсуворішим стандартам якості.

В асортименті також наявний широкий вибір протезів кульшових та колінних суглобів, пластини різного спектру застосування,  які використовуються лікарями травматологами при переломах, гвинти та системи фіксації.

Володіючи високою кваліфікацією та величезним досвідом роботи, наші фахівці нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на Ваші запитання про медичний інструмент.

 

МЕДИЧНИЙ ОДЯГ

Гудмедікал пропонує якісний медичний одяг, халати, костюми, шапочки від таких світових виробників, як Cherokee® та Dickies®.

Стильний одяг від Cherokee® чи Dickies® допоможе вам виглядати завжди модно і стильно, почувати себе легко та комфортно за рахунок зручного крою та модного дизайну. Широкий асортимент дозволить підібрати одяг в різних колірних гаммах і фасонах. Дані вироби характеризуються легкістю очищення при пранні з температурою води 30 – 40 градусів. Наша продукція дозволить Вам заощадити кошти за рахунок доступних цін та збільшення терміну служби, який досягається застосуванням сучасних зносостійких тканин.

Ми гарантуємо оригінальність продукції Cherokee® та Dickies®.

Наші менеджери допоможуть Вам у виборі відповідного костюму, халату, шапочки потрібного кольору та фасону.

 

МЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Особливе значення у роботі медика відіграє взуття, оскільки саме від нього залежить самопочуття лікаря, медсестри або санітарів, чергування яких може тривати до 12 годин, при цьому вони завжди перебувають «на ногах». 

При підборі асортименту медичного взуття, ми керувалися такими факторами як,- комфорт, функціональність, безпека та тривалий термін служби.

Серед великої кількості виробників медичного взуття, ми надали перевагу найкращим, які зарекомендували себе комфортом, якістю та помірною ціною: OXYPAS ®, LEON ®, ADACO ®.

Найпоширенішими серед медиків є сабо чоловічі й жіночі від OXYPAS ®, які мають такі переваги:

  • Добре витримують чищення та дезінфекцію;
  • Знижують до мінімуму навантаження на опорно – рухову систему організму;
  • Наявність антиковзаючого еффекту;
  • Зручні й легкі, практично не відчуваються на нозі.

Також великою популярністю серед медиків є спеціальне ортопедичне медичне взуття від OXYPAS ®, LEON ®, ADACO ®, яке характеризується:

  • Натуральним верхом (натуральна шкіра, нубук або щільний текстиль), який відмінно пропускає повітря й нормалізує теплообмін;
  • Круглий носок, який не тисне пальці ніг та щільно облягає ступню;
  • Ортопедична устілка, яка запобігає виникненню плоскостопості та правильно розподіляє навантаження під час ходьби;

 

ПРОТЕЗИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ТА СПЕЦІАЛЬНА ЖІНОЧА БІЛИЗНА

Спеціальні бюстгальтери, купальники та  протези молочної залози представлені в асортименті «Гудмедікал» від торгової марки Anita®.

Всі вироби від Anita® розробляються та виготовляються на їх власних виробництвах, тому великою  перевагою є те, що всі вироби від Anita® можна поєднувати між собою.

Всі протези молочних залоз серії Anita care поєднують у собі природній вигляд та оптимальний комфорт при використанні. Післяопераційні нерівності та нестача об’єму тканин м’яко згладжується за допомогою протезу. Крім  того, протези не викликають подразнення навіть у надчутливих ділянках шкіри. Висококласні спеціалісти торгової марки Anita® постійно працюють над розробкою нових матеріалів та вдосконалюють дизайн нижньої білизни для жінок. Тому нижня білизна від Anita® є елегантною, виконана в сучасних кольорах та має привабливий вигляд.

Досвід наших спеціалістів завжди допоможе у виборі потрібного Вам виробу.

Ми допоможемо вам зберегти своє здоров’я і повернутися до звичного життя.