Як відомо у кожному напрямку медицини можна виділити групу ризику. Ортопедія і травматологія не потрапляють в загальний перелік, оскільки захворювання (виключаючи вікові зміни), що сприяють зношування суглобів, в основному, є наслідком травм, до яких схильні люди різного віку і всіх професій. Професійні травматологи виконують свої обов’язки систематично.

Кожен фахівець нашого центру, провів не одну сотню операцій. Основне завдання нашої команди, зробити процес підготовки та реабілітаційний період найбільш комфортним і найменш болючим для пацієнта.

Центр сучасної медицини «Gudmedical» при створенні, поставив перед собою завдання освоїти передові технології, що існують у світовій практиці та запропонувати їх своїм пацієнтам. З гордістю можемо відзначити, що нам це вдалося. Незважаючи на те, що більшість медичних установ на Україні як і раніше використовують методику відкритих операцій на суглобах, ми застосовуємо тільки артроскопічні малотравматичні методи, що дозволяють уникнути великих непотрібних шрамів, тривалого відновного періоду і накладення гіпсових пов’язок. Наші пацієнти вже на другий день після операції можуть пересуватися, не вдаючись до сторонньої допомоги.


Отримати консультацію лікаря